ICES (7.x-1.39) - en to oc translation catalogue (134 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Request new password via e-mail.
oc: Demandar un senhal novèl per corrièr electronic.

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Closed
oc: Tampat

en: yes
oc: òc

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Administration
oc: Administracion

en: Currency
oc: Devisa

en: Action
oc: Accion

en: No
oc: Non

en: cron
oc: prètzfait planificat (cron)

en: Developers
oc: Desvolopaires

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Add category
oc: Apondre una categoria

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: name
oc: nom

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Post
oc: Postar

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Category %category has been deleted.
oc: La categoria « %category » es estat suprimida.

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Comment
oc: Comentari

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Details
oc: Detalhs

en: Amount
oc: Montant

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Send
oc: Mandar

en: Code
oc: Còde

en: Company
oc: Societat

en: Users
oc: Utilizaires

en: Both
oc: Los dos

en: First Name
oc: Prenom

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Full name
oc: Nom complet

en: Modified
oc: Modificat

en: Shared
oc: Partejat

en: Hidden
oc: Amagat

en: Accounts
oc: Comptes

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: block
oc: blòt

en: English
oc: Anglés

en: Messages
oc: Messatges

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Accept
oc: Acceptar

en: Languages
oc: Lengas

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr

en: first
oc: primièr

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Website
oc: Site web

en: Account details
oc: Detalhs del compte

en: Transaction
oc: Transaccion

en: New
oc: Novèl

en: users
oc: utilizaires

en: Apply
oc: Aplicar

en: Hide
oc: Amagar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: My account
oc: Mon compte

en: Context
oc: Contèxte

en: Identifier
oc: Identificant

en: Offset
oc: Decalatge

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Account
oc: Compte

en: Data
oc: Donadas

en: Finish
oc: Finir

en: About
oc: A prepaus

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: of
oc: sus

en: Row
oc: Linha

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
oc: Data dins n'importe quel format machine. AAAA-MM-JJ HH:MM:SS es préférable

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Edit category
oc: Modificar la categoria

en: Archived
oc: Archivat

en: Save comment
oc: Enregistrar lo comentari

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Master
oc: Maître
