ICES (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (153 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Transactions
et: Tehingud

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Public
et: Avalik

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: Currency
et: Valuuta

en: Action
et: Tegevus

en: No
et: Ei

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Developers
et: Arendajad

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Region
et: Regioon

en: Visible
et: Nähtav

en: Updated
et: Uuendatud

en: name
et: nimi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Statistics
et: Statistika

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Post
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Category %category has been deleted.
et: %category kategooria on kustutatud.

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Details
et: Üksikasjad

en: Id
et: ID

en: Amount
et: Kogus

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: next
et: järgmine

en: Company
et: Asutus

en: Members
et: Liikmed

en: General
et: Üldine

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Users
et: Kasutajad

en: Both
et: Mõlemad

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Full name
et: Täisnimi

en: Modified
et: Muudetud

en: Shared
et: Jagatud

en: Hidden
et: Peidetud

en: block
et: plokk

en: English
et: Inglise keel

en: Messages
et: Sõnumid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Languages
et: Keeled

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Limit
et: Limiit

en: Map
et: Kaart

en: Create new account
et: Registreeru

en: Transaction
et: Tehing

en: Balance
et: Bilanss

en: User name
et: Kasutajanimi

en: New
et: Uus

en: users
et: kasutajad

en: every week
et: iga nädal

en: Apply
et: Rakenda

en: Hide
et: Peida

en: Global
et: Globaalne

en: Rate
et: Määr

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: My account
et: Minu konto

en: Context
et: Kontekst

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Offset
et: Nihe

en: Locked
et: Lukus

en: Account
et: Konto

en: Data
et: Andmed

en: Finish
et: Valmis

en: About
et: Programmist

en: Report
et: Teavita

en: of
et: /

en: Admin
et: Administraator

en: Row
et: Rida

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: Delete user
et: Kustuta kasutaja

en: Account number
et: Kontonumber

en: Offers
et: Pakkumised

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
et: Kuupäev masinloetavas formaadis. Eelistatult CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Edit category
et: Muuda kategooriat

en: Once a week
et: Kord nädalas

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Currency symbol
et: Valuuta sümbol

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Cancel user
et: Tühista kasutaja
