ICES (7.x-1.42) - en to sk translation catalogue (156 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Administration
sk: Administrácia

en: Currency
sk: Mena

en: Action
sk: Akcia

en: No
sk: Nie

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Add category
sk: Pridať kategóriu

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Post
sk: Príspevok

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Category %category has been deleted.
sk: Kategória %category bola odstránená.

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Comment
sk: Komentár

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Scale
sk: Škálovať

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Amount
sk: Množstvo

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Terms
sk: Termíny

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: next
sk: ďalej

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Members
sk: Členovia

en: General
sk: Všeobecné

en: Users
sk: Používatelia

en: Both
sk: Oba

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: First Name
sk: Meno

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Full name
sk: Celé meno

en: Modified
sk: Upravené

en: Hidden
sk: Skryté

en: Accounts
sk: Účty

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: block
sk: blok

en: English
sk: Angličtina

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Languages
sk: Jazyky

en: Today
sk: Dnes

en: first
sk: prvé

en: Map
sk: Mapa

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Balance
sk: Zostatok

en: User name
sk: Meno používateľa

en: last
sk: koniec

en: Town
sk: Mesto

en: users
sk: používatelia

en: Limits
sk: Obmedzenia

en: every week
sk: každý týždeň

en: Apply
sk: Použiť

en: Use
sk: Použiť

en: Hide
sk: Skryť

en: Global
sk: Globálny

en: Rate
sk: Sadzba

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Body of the message
sk: Telo správy

en: Organization
sk: Firma

en: My account
sk: Môj účet

en: Context
sk: Kontext

en: Offset
sk: Ofset

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Account
sk: Účet

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Step
sk: Krok

en: This week
sk: Tento týždeň

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This year
sk: Tento rok

en: Sales
sk: Predaj

en: of
sk: z

en: Admin
sk: Administrátor

en: Row
sk: Riadok

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Set password
sk: Nastavenie hesla

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
sk: Dátum v každom strojovo čitateľnom formáte. Uprednostňovaný je CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Edit category
sk: Upraviť kategóriu

en: Currency name
sk: Názov meny

en: Offer
sk: Ponuka

en: Once a week
sk: Raz za týždeň

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Asc
sk: Vzostupne
