ICES (7.x-1.43) - en to jv translation catalogue (92 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: yes
jv: ya

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: disabled
jv: mati

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Action
jv: Aksi

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Add category
jv: Tambah kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Visible
jv: Kétok

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Statistics
jv: Statistik

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Category %category has been deleted.
jv: Kategori %category uwis dibusak.

en: To
jv: Marang

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Scale
jv: Skala

en: Details
jv: Lengkapé

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Code
jv: Kode

en: General
jv: Umum

en: Users
jv: Panganggo

en: Both
jv: Karone

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Hidden
jv: Umpetan

en: English
jv: Basa Inggris

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Today
jv: Dinā iki

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Hide
jv: Umpetaké

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: My account
jv: Akunku

en: Context
jv: Konték

en: Locked
jv: Dikunci

en: Account
jv: Akun

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Edit category
jv: Nyunting kategori

en: Save comment
jv: Simpen komèntar

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Asc
jv: Urut Maju
