ICES (7.x-1.44) - en to el translation catalogue (140 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Request new password via e-mail.
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου μέσω e-mail.

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: yes
el: ναι

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Public
el: Δημόσιες

en: more
el: περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Action
el: Ενέργεια

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Add category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Region
el: Περιοχή

en: Visible
el: Ορατό

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Category %category has been deleted.
el: Η κατηγορία %category διαγράφηκε.

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Amount
el: Ποσό

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Code
el: Κωδικός

en: next
el: επόμενο

en: Company
el: Εταιρία

en: General
el: Γενικά

en: The name of the user.
el: Το όνομα του χρήστη.

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Users
el: Χρήστες

en: Both
el: Και τα δύο

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Messages
el: Μηνύματα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Today
el: Σήμερα

en: Limit
el: Όριο

en: Map
el: Χάρτης

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: New
el: Δημιουργία

en: users
el: χρήστες

en: every week
el: κάθε εβδομάδα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Global
el: Καθολικό

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Order by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Report
el: Αναφορά

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: of
el: από

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Row
el: Γραμμή

en: Set password
el: Ορισμός κωδικού πρόσβασης

en: New user
el: Νέος χρήστης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Edit category
el: Τροποποίηση κατηγορίας

en: Currency name
el: Όνομα νομίσματος

en: The user who created the transaction.
el: Ο χρήστης που δημιούργησε τη συναλλαγή.

en: Save comment
el: Αποθήκευση σχολίου

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων, χωρισμένες με κόμματα, που περιγράφουν το περιεχόμενό σας.

en: Currency symbol
el: Σύμβολο νομίσματος

en: Asc
el: Αύξ
