ICES (7.x-1.44) - en to gl translation catalogue (143 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Request new password via e-mail.
gl: Solicitar un novo contrasinal por correo-e.

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: yes
gl: si

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: disabled
gl: desactivado

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Administration
gl: Administración

en: Currency
gl: Divisa

en: Action
gl: Acción

en: No
gl: Non

en: Documentation
gl: Documentación

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Add category
gl: Engadir categoría

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Visible
gl: Visíbel

en: Updated
gl: Actualizado

en: name
gl: nome

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Post
gl: Entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Category %category has been deleted.
gl: Eliminouse a categoría %category.

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Scale
gl: Escala

en: Details
gl: Detalles

en: Amount
gl: Cantidade

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Send
gl: Enviar

en: Code
gl: Código

en: next
gl: seg

en: Company
gl: Compañía

en: Members
gl: Membros

en: General
gl: Xeral

en: Blog
gl: Blogue

en: Users
gl: Usuarios

en: Both
gl: Ambos

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Full name
gl: Nome completo

en: Modified
gl: Modificado

en: Hidden
gl: Oculto

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: block
gl: bloque

en: English
gl: Inglés

en: Messages
gl: Mensaxes

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Languages
gl: Idiomas

en: Today
gl: Hoxe

en: Limit
gl: Límite

en: first
gl: primeiro

en: Map
gl: Mapa

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Balance
gl: Saldo

en: User name
gl: Nome de usuario

en: New
gl: Novo

en: users
gl: usuarios

en: every week
gl: cada semana

en: Apply
gl: Aplicar

en: Surname
gl: Apelidos

en: Hide
gl: Agochar

en: Rate
gl: Valoración

en: Administrator
gl: Administrador

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: My account
gl: A miña conta

en: Context
gl: Contexto

en: Identifier
gl: Identificador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Account
gl: Conta

en: About
gl: Información

en: Report
gl: Informe

en: Step
gl: Paso

en: of
gl: de

en: Row
gl: Ringleira

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Edit category
gl: Editar categoría

en: Currency name
gl: Nome da divisa

en: Once a week
gl: Unha vez por semana

en: Archived
gl: Arquivado

en: Save comment
gl: Gardar comentario

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.
