ICES (7.x-1.44) - en to mn translation catalogue (83 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Request new password via e-mail.
mn: Шинэ нууц үгийг э-шуудангаар хүлээн авах.

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Add category
mn: Ангилал нэмэх

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Statistics
mn: Статистик

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Post
mn: Бичлэг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Code
mn: Код

en: Blog
mn: Блог

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: English
mn: Англи

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Hide
mn: Нуух

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: Edit category
mn: Ангиллыг өөрчлөх

en: Since
mn: Үүнээс хойш
