ICES (7.x-1.47) - en to fy translation catalogue (42 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Request new password via e-mail.
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje oer de e-mail.

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Subject
fy: Underwerp

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Administration
fy: Behear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Date
fy: Datum

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Continue
fy: Trochgean

en: Error
fy: Flater

en: Active
fy: Aktyf

en: To
fy: Oan

en: Comment
fy: Reaksje

en: next
fy: folgjende

en: Users
fy: Brûkers

en: English
fy: Ingelsk

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Languages
fy: Talen

en: Today
fy: Hjoed

en: first
fy: earste

en: Create new account
fy: Nij account oanmeitsje

en: previous
fy: foarige

en: last
fy: leste

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: My account
fy: Myn account

en: This week
fy: Dizze wike

en: This month
fy: Dizze moanne
