ICES (7.x-1.48) - en to ne translation catalogue (96 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Forgot password?
ne: पासवर्ड बिर्सिनुभयो ?

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: No
ne: हुँदैन

en: cron
ne: क्रोन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Add category
ne: कोटिहरू थप्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Category %category has been deleted.
ne: वर्ग %category हटाईयो .

en: To
ne: लाई

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Scale
ne: नाप

en: Details
ne: विस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Code
ne: कोड

en: Blog
ne: ब्लग

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Today
ne: आज

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: New
ne: नयाँ

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: 3
ne: ३

en: 4
ne: ४

en: 2
ne: २

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Account
ne: खाता

en: About
ne: बारेमा

en: 1
ne: १

en: Save comment
ne: कमेन्ट सेभ गर्नुहोस्
