ICES (7.x-1.49) - en to dz translation catalogue (67 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Request new password via e-mail.
dz: གློག་འཕྲིན་ལས་  བརྒྱུད་དེ་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: No
dz: མེན།

en: cron
dz: ཀོརཱོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Add category
dz: དབྱེ་རིམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Category %category has been deleted.
dz: དབྱེ་རིམ་ %category འདི་བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: block
dz: ལེབ་དུམ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་

en: Edit category
dz: དབྱེ་རིམ་འདི་ཞུན་དག་འབད་
