ICES (7.x-1.49) - en to sr translation catalogue (54 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Public
sr: Јавно

en: more
sr: још

en: Disabled
sr: Искључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Scale
sr: Размера

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: English
sr: енглески

en: Languages
sr: Језици

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Templates
sr: Шаблони

en: Administrator
sr: Администратор

en: My account
sr: Мој налог

en: Locked
sr: Закључан

en: Set password
sr: Поставите лозинку
