ICES (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (145 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Public
lv: Publisks

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Currency
lv: Valūta

en: Action
lv: Darbība

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Add category
lv: Pievienot kategoriju

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Visible
lv: Redzams

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: name
lv: vārds

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: Statistics
lv: Statistika

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Post
lv: Ieraksts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Category %category has been deleted.
lv: Kategorija %category dzēsta.

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Scale
lv: Mērogot

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Amount
lv: Summa

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: next
lv: nākamais

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Members
lv: Dalībnieki

en: General
lv: Galvenie

en: Blog
lv: Blogs

en: Users
lv: Lietotāji

en: Both
lv: Abi

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: First Name
lv: Vārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Modified
lv: Modificēts

en: Hidden
lv: Slēpts

en: block
lv: bloks

en: English
lv: Angļu

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Languages
lv: Valodas

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien

en: Limit
lv: Limits

en: first
lv: pirmais

en: Map
lv: Karte

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Balance
lv: Bilance

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: New
lv: Jauns

en: users
lv: lietotāji

en: every week
lv: katru nedēļu

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Global
lv: Globāls

en: Rate
lv: Likme

en: Administrator
lv: Administrators

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: My account
lv: Mans konts

en: Context
lv: Konteksts

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Locked
lv: Slēgts

en: Account
lv: Konts

en: Data
lv: Dati

en: Finish
lv: Pabeigt

en: About
lv: Par

en: New import
lv: Jauns Imports

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: of
lv: no

en: Row
lv: Rinda

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Purchases
lv: Pirkumi

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Edit category
lv: Rediģēt kategoriju

en: Offer
lv: Piedāvājums

en: Message template
lv: Vēstules veidne

en: Save comment
lv: Saglabāt komentāru

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.
