ICES (7.x-1.52) - en to br translation catalogue (23 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: View
br: Gwel

en: Mail
br: Postel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Administrator
br: Melestrer

en: My account
br: Ma c'hont

en: About
br: Diwar-benn
