ICES (7.x-1.52) - en to os translation catalogue (42 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Request new password via e-mail.
os: Райс ног пароль электронон постæй.

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: yes
os: ойы

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Administration
os: Разамынад

en: Action
os: Архайд

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Add category
os: Бафтау категори

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Visible
os: Зыны
