ICES (7.x-1.58) - en to lt translation catalogue (155 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Public
lt: Vieša

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: No
lt: Ne

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Visible
lt: Matomas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: name
lt: vardas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Statistics
lt: Statistika

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Post
lt: Įrašas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Category %category has been deleted.
lt: Kategorija %category ištrinta.

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Scale
lt: Mastelis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Amount
lt: Suma

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Send
lt: Siųsti

en: Desc
lt: Maž

en: Code
lt: Kodas

en: next
lt: toliau

en: Company
lt: Įmonė

en: Members
lt: Nariai

en: General
lt: Bendras

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Users
lt: Nariai

en: Both
lt: Abu

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: block
lt: blokas

en: English
lt: Anglų

en: Messages
lt: Žinutės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Accepted
lt: Priimti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Limit
lt: Limitas

en: first
lt: pirmas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Create new account
lt: Registracija

en: Balance
lt: Balansas

en: User name
lt: Nario vardas

en: Templates
lt: Šablonai

en: previous
lt: atgal

en: New
lt: Naujas

en: users
lt: nariai

en: Limits
lt: Apribojimai

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Global
lt: Globalus

en: Rate
lt: Tarifas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Context
lt: Kontekstas

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Account
lt: Paskyra

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Report
lt: Ataskaita

en: Notify
lt: Įspėti

en: Step
lt: Žingsnis

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: Admin
lt: Adminas

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Set password
lt: Nustatyti slaptažodį

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Edit account
lt: Redaguoti paskyrą

en: Asc
lt: Did

en: Cancel user
lt: Panaikinti narį
