ICES (7.x-1.59) - en to hy translation catalogue (91 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Add category
hy: Ավելացնել դասակարգ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Post
hy: Գրառում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Category %category has been deleted.
hy: %category կատեգորիան ջնջված է:

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: English
hy: Անգլերեն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Today
hy: Այսօր

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: « first
hy: « առաջինը

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Edit category
hy: Խմբագրել կատեգորիան
