ICES (7.x-1.59) - en to km translation catalogue (93 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Request new password via e-mail.
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​តាម​រយៈ​អ៊ីមែល ។

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Add category
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Region
km: តំបន់

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Post
km: ប្រកាស

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Category %category has been deleted.
km: ប្រភេទ​ %category ត្រូវ​បានលុប​ ។

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Code
km: កូដ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: block
km: បណ្ដុំ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Languages
km: ភាសា

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Hide
km: លាក់

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: Context
km: បរិបទ

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Account
km: គណនី

en: About
km: អំពី

en: Edit category
km: កែសម្រួល​ប្រភេទ

en: Save comment
km: រក្សា​ទុក​មតិយោបល់​

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។
