ICES (7.x-1.60) - en to ps translation catalogue (77 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: yes
ps: هو

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Public
ps: ټوليز

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Action
ps: چار

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Region
ps: سيمه

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Comment
ps: تبصره

en: Filter
ps: چاڼ

en: Scale
ps: درجه

en: Details
ps: سپړنې

en: next
ps: بل

en: General
ps: ټوليز

en: Users
ps: غړي

en: Both
ps: دواړه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Hidden
ps: پټ

en: English
ps: انګرېزي

en: Today
ps: نن

en: Map
ps: نقشه

en: User name
ps: کارن نوم

en: New
ps: نوی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Hide
ps: پټول

en: My account
ps: زما ګڼون

en: About
ps: په اړه

en: Report
ps: راپور

en: Row
ps: کتار

en: - All -
ps: - ټول -

en: Save comment
ps: څرګندون خوندي کول
