ICES (7.x-1.62) - en to ga translation catalogue (34 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: First Name
ga: Ainm

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: English
ga: Béarla

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Today
ga: Inniu

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua

en: Donate
ga: Deonaigh

en: every week
ga: gach seachtain

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Surname
ga: Sloinne

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
