ICES (7.x-1.62) - en to mg translation catalogue (31 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: English
mg: Anglisy

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: Account
mg: Kaonty
