ICES (7.x-1.64) - en to af translation catalogue (93 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Request new password via e-mail.
af: Versoek 'n nuwe wagwoord via E-pos.

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Transactions
af: Transaksies

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: No
af: Nee

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Developers
af: Ontwikkelaars

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Add category
af: Voeg kategorie by

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Statistics
af: Statistieke

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Post
af: Posstuk

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Send
af: Stuur

en: Code
af: Kode

en: next
af: volgende

en: Users
af: Gebruikers

en: block
af: blok

en: English
af: Engels

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Languages
af: Tale

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: previous
af: vorige

en: users
af: gebruikers

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: My account
af: My rekening

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Account
af: Rekening

en: Revoked
af: Herroep

en: - All -
af: - Alle -

en: Edit category
af: Wysig kategorie

en: Master
af: Meester
