ICES (7.x-1.65) - en to ms translation catalogue (106 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Register
ms: Daftar

en: Forgot password?
ms: Lupa kata laluan?

en: Request new password via e-mail.
ms: Memohon kata laluan baru melalui e-mel.

en: E-mail
ms: E-mel

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Transactions
ms: Transaksi

en: Type
ms: Jenis

en: Closed
ms: Ditutup

en: yes
ms: ya

en: List
ms: Senarai

en: Subject
ms: Subjek

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: more
ms: lagi

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Action
ms: Tindakan

en: No
ms: Tidak

en: Download
ms: Muat turun

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Message
ms: Mesej

en: Password
ms: Kata laluan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Image
ms: Imej

en: Category
ms: Kategori

en: Add category
ms: Tambah kategori

en: Name
ms: Nama

en: Export
ms: Eksport

en: Save
ms: Simpan

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Add
ms: Tambah

en: View
ms: Pandangan

en: Region
ms: Kawasan

en: Visible
ms: Boleh dilihat

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Statistics
ms: Statistik

en: Mail
ms: Mel

en: User
ms: Pengguna

en: Continue
ms: Teruskan

en: Email
ms: E-mel

en: Error
ms: Ralat

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Post
ms: Terbitan

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Category %category has been deleted.
ms: Kategori %category telah dipadam.

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Comment
ms: Komen

en: Filter
ms: Tapis

en: Location
ms: Lokasi

en: Scale
ms: Skala

en: Details
ms: Butiran

en: Send
ms: Hantar

en: Desc
ms: Menurun

en: Code
ms: Kod

en: General
ms: Umum

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Both
ms: Kedua-dua

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Default language
ms: Bahasa lalai

en: Full name
ms: Nama penuh

en: Hidden
ms: Terselindung

en: block
ms: blok

en: English
ms: Inggeris

en: ‹ previous
ms: ‹ sebelum

en: next ›
ms: berikut ›

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Today
ms: Hari ini

en: Create new account
ms: Buka akaun baru

en: Apply
ms: Pohon

en: Hide
ms: Selindungkan

en: Rate
ms: Menilai

en: « first
ms: « pertama

en: last »
ms: terakhir »

en: My account
ms: Akaun saya

en: Context
ms: Konteks

en: Locked
ms: Terkunci

en: Account
ms: Akaun

en: About
ms: Perihal

en: Set password
ms: Tetapkan katalaluan

en: Delete user
ms: Padam pengguna

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Edit category
ms: Sunting kategori

en: Save comment
ms: Simpan komen

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ms: Masukkan satu senarai perkataan terpisah dengan koma untuk memerihal kandungan anda.

en: Asc
ms: Menaik
