ICES (7.x-1.67) - en to bo translation catalogue (120 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Request new password via e-mail.
bo: གློག་ཡིག་བརྒྱུད་ནས་གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ།

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: yes
bo: ཡིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: No
bo: མིན

en: cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Add category
bo: ཁྱབ་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Category %category has been deleted.
bo: ཁྱབ་ཁོངས་%category་སུབ་ཟིན།

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: New
bo: གསར་བ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: of
bo: གི

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Row
bo: ཕྲེང

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་ཟླ་ཚེས་ཀྱི་རྣམ་གཞག་གང་རུང་། CCYY-MM-DD HH:MM:SS་ཡིན་ན་ལེགས།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Edit category
bo: ཁྱབ་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Save comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཉར་ཚགས

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
