ICES (7.x-1.68) - en to hr translation catalogue (115 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Register
hr: Registriraj se

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Request new password via e-mail.
hr: Zatraži novu lozinku putem e-pošte.

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: yes
hr: da

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Public
hr: Javno

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Currency
hr: Valuta

en: Action
hr: Akcija

en: No
hr: Ne

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Add category
hr: Dodaj kategoriju

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Region
hr: Regija

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Category %category has been deleted.
hr: Kategorija %category je uklonjena.

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Comment
hr: Komentar

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Details
hr: Detalji

en: Amount
hr: Iznos

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: next
hr: sljedeći

en: General
hr: Općenito

en: Users
hr: Korisnici

en: Both
hr: Oba

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Full name
hr: Puno ime

en: Hidden
hr: Skriveno

en: block
hr: blok

en: English
hr: Engleski

en: Messages
hr: Poruke

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Languages
hr: Jezici

en: Today
hr: Danas

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Apply
hr: Primjeni

en: Hide
hr: Sakrij

en: Global
hr: Opće

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: My account
hr: Moj račun

en: Context
hr: Kontekst

en: Locked
hr: Zaključano

en: Account
hr: Račun

en: About
hr: Opis

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hr: Nadnevak u bilo kojem obliku čitljivom strojevima. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je preporučeno.

en: Edit category
hr: Uredi kategoriju

en: Save comment
hr: Spremi komentar

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Asc
hr: Uzlazno
