ICES (7.x-1.69) - en to bg translation catalogue (101 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез имейл.

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: yes
bg: да

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Add category
bg: Добави категория

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Region
bg: Област на сайта

en: Visible
bg: Видим

en: Updated
bg: Обновено

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Statistics
bg: Статистики

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Post
bg: Публикация

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Category %category has been deleted.
bg: Категорията %category беше изтрита.

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Comment
bg: Коментар

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Details
bg: Детайли

en: Id
bg: Номер

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код

en: next
bg: Следваща

en: General
bg: Общи

en: Blog
bg: Блог

en: Users
bg: Потребители

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Hidden
bg: Скрит

en: Upload file
bg: Качи файл

en: block
bg: блок

en: English
bg: Английски

en: Messages
bg: Съобщения

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Accepted
bg: Приети

en: Languages
bg: Езици

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: previous
bg: Предишна

en: users
bg: потребители

en: Apply
bg: Търси

en: Hide
bg: Скрий

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Read
bg: Прочетени

en: My account
bg: Моят профил

en: Account
bg: Акаунт

en: Edit category
bg: Редактирай категория

en: Save comment
bg: Запази коментар
