ICES (7.x-1.70) - en to sl translation catalogue (89 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Add category
sl: Dodaj kategorijo

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Region
sl: Regija

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Post
sl: Objava

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Category %category has been deleted.
sl: Kategorija %category je bila izbrisana.

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Comment
sl: Komentar

en: Location
sl: Mesto

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Send
sl: Pošlji

en: Code
sl: Koda

en: General
sl: Splošno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Hidden
sl: Skrito

en: block
sl: blok

en: English
sl: Angleščina

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Languages
sl: Jeziki

en: Today
sl: Danes

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Hide
sl: Skrij

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: My account
sl: Moj račun

en: Context
sl: Kontekst

en: Account
sl: Račun

en: About
sl: O modulu

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Edit category
sl: Uredi kategorijo
