Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Import
eo: Importu

en: View
eo: Vidu

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Configure
eo: Agordu

en: Count
eo: Kalkulo

en: reset
eo: restarigi

en: Provider
eo: Provizanto

en: Position
eo: Loko

en: Bundle
eo: Fasko
