Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Import
fi: Tuo

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Icons
fi: Ikonit

en: Configure
fi: Määrittele

en: Count
fi: Laskuri

en: reset
fi: nollaa

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Position
fi: Sijoitus

en: deleted
fi: poistettu

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
fi: Tiedoston %file purkaminen epäonnistui, tiedosto ei ole sallittua muotoa
