Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Import
gl: Importar

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Icons
gl: Iconas

en: Configure
gl: Configurar

en: Count
gl: Contar

en: reset
gl: restablecer

en: Provider
gl: Proveedor

en: Position
gl: Posición

en: deleted
gl: borrado

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Bundle
gl: Paquete

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
gl: No se puido extraer %file. Non é un arquivo válido.
