Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Import
hy: Ներմուծել

en: View
hy: Դիտել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Count
hy: քանակ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Bundle
hy: Փաթեթ
