Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Reset
it: Ripristina

en: Import
it: Importa

en: Icon
it: Icona

en: View
it: Visualizza

en: Icons
it: Icone

en: Configure
it: Configura

en: Count
it: Numero

en: reset
it: ripristina

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Position
it: Posizione

en: deleted
it: eliminato

en: No link
it: Nessun link

en: Bundles
it: Bundle

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
it: Impossibile estrarre %file, archivio non valido.
