Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: Import
ja: インポート

en: Icon
ja: アイコン

en: View
ja: ビュー

en: Icons
ja: アイコン

en: Configure
ja: 設定

en: Count
ja: カウント

en: reset
ja: リセット

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Position
ja: ポジション

en: deleted
ja: 削除

en: No link
ja: リンクなし

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bundle
ja: バンドル

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ja: %file を展開できません。有効なアーカイブでありません。

en: Bundle name
ja: バンドル名
