Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Provider
ml: ദാതാവ്
