Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Configure
mn: Тохируулах
