Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Import
oc: Importar

en: View
oc: Veire

en: Configure
oc: Configurar

en: Count
oc: Descompte

en: reset
oc: reïnicializar

en: Position
oc: Posicion

en: No link
oc: Aucun ligam

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
oc: Se pòt pas extreure %file, es pas un fichièr compressat valid.
