Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Reset
pt: Redefinir

en: Import
pt: Importar

en: Icon
pt: Ícone

en: View
pt: Ver

en: Icons
pt: Ícones

en: Configure
pt: Configurar

en: Count
pt: Contar

en: reset
pt: restaurar

en: Provider
pt: Provedor

en: Position
pt: Posição

en: deleted
pt: apagado

en: No link
pt: Sem link

en: Bundles
pt: Empacotar

en: Bundle
pt: Pacote

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
pt: Não foi possível extrair %file, não é um arquivo válido.

en: Bundle name
pt: Nome do pacote
