Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Import
sk: Importovať

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Icons
sk: Ikony

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Count
sk: Počet

en: reset
sk: resetovať

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Position
sk: Pozícia

en: deleted
sk: odstranená

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sk: Nepodarilo sa rozbaliť %file, nie je platný archív.
