Icon API (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Import
sl: Uvozi

en: View
sl: Prikaži

en: Configure
sl: Nastavi

en: Count
sl: Število

en: reset
sl: ponastavi

en: Position
sl: Položaj
