Icon API (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: Import
da: Importér

en: Icon
da: Ikon

en: View
da: Vis

en: Icons
da: Ikoner

en: Configure
da: Konfigurér

en: Count
da: Antal

en: reset
da: gendan

en: Provider
da: Udbyder

en: Position
da: Placering

en: deleted
da: slettet

en: No link
da: Intet link

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
da: Kan ikke udpakke %file, ikke et gyldigt arkiv.
