Icon API (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Import
gu: આયાત

en: View
gu: જુઓ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: No link
gu: કડી નથી

en: Bundle
gu: બંડલ
