Icon API (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: Icons
hu: Ikonok

en: Configure
hu: Beállít

en: Count
hu: Mennyiség

en: reset
hu: alaphelyzet

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: deleted
hu: törölve

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
hu: %file nem tömörített fájl, ezért nem csomagolható ki

en: Bundle name
hu: Mezőcsoport név
