Icon API (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Import
lt: Importuoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Count
lt: Skaičius

en: reset
lt: atstatyti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Position
lt: Pozicija

en: deleted
lt: pašalinta

en: Bundle
lt: Paketas

en: Before title
lt: Prieš pavadinimą

en: After title
lt: Už pavadinimo

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
lt: Negalima išskleisti %file, nėra korektiško archyvo.
