Icon API (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Import
mr: आयात

en: View
mr: बघा

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Position
mr: स्थान

en: Bundle
mr: बंडल
