Icon API (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: Icon
ro: Pictogramă

en: View
ro: Afişează

en: Icons
ro: Iconițe

en: Configure
ro: Configurează

en: Count
ro: Contor

en: Provider
ro: Furnizor

en: Position
ro: Poziţie

en: deleted
ro: șters

en: No link
ro: Niciun link

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ro: Nu se poate extrage %file, nu este o arhivă validă.
