Icon API (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Count
te: లెక్క

en: Position
te: స్థానం
