Icon API (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Import
uk: Імпортувати

en: Icon
uk: Іконка

en: View
uk: Перегляд

en: Icons
uk: Іконки

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Count
uk: Лічильник

en: reset
uk: скинути

en: Provider
uk: Постачальник

en: Position
uk: Позиція

en: deleted
uk: видалено

en: No link
uk: Без посилання

en: Save bundle
uk: Зберегти пакет

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Before title
uk: Перед назвою

en: After title
uk: Після назви

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
uk: Неможливо розархівувати %file, неправильний архів.

en: Bundle name
uk: Назва пакету
