Icon API (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Count
el: Αρίθμηση

en: reset
el: επαναφορά

en: Provider
el: Πάροχος

en: Position
el: Θέση

en: deleted
el: διαγράφηκε

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
el: Η αποσυμπίεση του %file δεν μπορεί να γίνει, το αρχειοθετημένο αρχείο δεν είναι έγκυρο.
