Icon API (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Import
ka: იმპორტი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Position
ka: პოციზია
