Icon API (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ
