Icon API (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Import
lv: Importēt

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Icons
lv: Ikonas

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Count
lv: Skaits

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Position
lv: Pozīcija

en: deleted
lv: dzēsts

en: No link
lv: Nav saites

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts
